gulben ergen gelinlik gelin saci modelleri (2)Gülben Ergen evlendi. Gülben Ergen’in gelinliği ve sade gelin makyajı büyük beğeni topladı. Gülben Ergen, çok sade ve güzel bir gelinlik modeli tercih etmişti. Erhan Çelik ile dünya evine giren şarkıcı Gülben Ergen, düğün fotoğraflarında oldukça neşeli ve hayat dolu görünüyor. Bize de yeni evli çifte ömür boyu sürecek mutluluk dilemek kalıyor. İşte sanatçı Gülben Ergen’in düğün fotoğrafları ve gelinliği..

Gülben Ergen çok başarılı bir gelinlik modeli tercih etmiş. Hem çok sade ama hem de gerçek bir gelinlik. Bazen gelinlerin beyaz sade elbise giydiğini görüyoruz oysa Gülben Ergen gelinlik giymiş ve çok da yakışmış giydiği gelinlik modeli. Duvak ve gelin saçı modeli de çok başarılı doğrusu.

gulben ergen gelinlik gelin saci modelleri (2)

gulben ergen gelinlik gelin saci modelleri (3)

gulben ergen gelinlik gelin saci modelleri (1)

gulben ergen gelinlik gelin saci modelleri (4)

İlginizi Çekebilir:  Yüksek bel denim pantolon modelleri 2015

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -