sal nasıl takılırEl örgüsü ya da hazır trikotaj atölyesinden çıkma örgü hiç fark etmez. Örgü kaşkol her dönem kışın yıldızı olmuştur. Renkleri modaya göre değişse de, kaşkol modası hiçbir zaman unutulmuyor. Bu kış da yine bizi çok farklı atkı takma yöntemleriyle son derece şık ve sıcacık kaşkollar sarıp sarmalıyor. Örgü atkı takma yolları her insana ve stile göre değişiklik gösteriyor.

Örgü atkı ya da kaşkol, birçok farklı şekilde takılıyor. Birkaç senedir boyuna geçirmeli kendinden bütün kaşkollar var. Boyunluk olarak kullanıyorlar. Rengarenk ve sıcacık bu atkı çeşidi kıyafetlere ve tarza göre farklı şekillerde kullanılabiliyor.

KAŞKOL NASIL BAĞLANIR?

Atkı nasıl takılır? Size verdiğimiz görsellerde görüldüğü üzere kendinize en uygun atkı takma şeklini seçebilirsiniz. Bu atkı modelleri size ilham verecek. Eğer örgü örmeye hevesli bir kadınsanız kendi atkınızı kendiniz örebilirsiniz.

degisik sal takma stilleri 2015

kırmızı renk atkı takma yolları

mavi renk el örgüsü atkı takma yolları

sal nasıl takılır

sarı atlı boyna nasıl sarılır

İlginizi Çekebilir:  2014-2015 Ayakkabı Modelleri

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -