yüksek belli denim jean pantolon kombinleri modelleri 2015 (58)_449x480Yüksek belli, konforlu, şık ve nostaljik denimler geri döndü. Düşük belden nefret edenler için harika bir moda haberi. Örneğin ben. Düşük bel pantolonların üretim mantığını asla kavrayamadım. Hem estetik durmuyorlar hem de kullanım açısından son derece rahatsız edici bir yanları var. Neyse ki 2015 yılı tam bir yüksek belli kot pantolon şöleni yaşatacak. Artık denim pantolon üreticileri de üretimlerini bu moda trendine göre yapıyor.

Her denim pantolon üreten markada yüksek belli Jean pantolon modeli görmek mümkün. Orta bel ve yüksek bel kot pantolon modelleri renk açısından çok çeşitli. Siyah gri arası renkler daha çok ön planda gibi duruyor. Paçalara doğru daralan pantolonlar, dar paça ve kısa paçalı Jean pantolonlar da yine göze çarpan sezonun trendleri içerisinde.

yüksek belli denim jean pantolon kombinleri modelleri 2015 (53)_625x480

yüksek belli denim jean pantolon kombinleri modelleri 2015 (54)_570x480

yüksek belli denim jean pantolon kombinleri modelleri 2015 (55)_570x480

yüksek belli denim jean pantolon kombinleri modelleri 2015 (56)_570x480

yüksek belli denim jean pantolon kombinleri modelleri 2015 (58)_449x480

İlginizi Çekebilir:  2015 Etnik Elbise Modelleri

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -