incir kabızlıkAhmet Maranki ile kabızlık sorununu çözmeye ne dersiniz? Ahmet Maranki Zahide ile yetiş hayata programında kabızlığa ne iyi gelir sorusuna cevap verdi. Kabızlık, karın şişkinliği, peklik ve gaz sorunu bu şekilde sonsuzluğa yollanıyor. Kabızlık geçiren formül ile siz de artık kabızlık ve şişkinlik yaşamayacaksınız.

İşte Ahmet Maranki kabızlık geçiren doğal formüller

İncir kabızlık kürü kabızlık için çok iyi sonuç verebilir. İyice yıkanmış 3-5 adet kuru incirin üstüne, akşamdan 1 bardak su konulduktan sonra sabaha kadar bekletilir, sabah aç karnına önce incirler yenilir üzerine de incir suyu tüketilir.

Bu kür 3-4 hafta süreyle düzenli olarak uygulanırsa kabızlık için etkili bir çözüm olur. İncir, mide-bağırsak mukozasını kalıntılardan, balgamlardan temizler ve rahat çalışmasını sağlar.

İlginizi Çekebilir:  Kalça Kireçlenmesi Nedir? Neden Olur? Belirtileri Nelerdir? Tedavisi Nasıl Yapılır?

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -