Ahmet_Maranki_Ahmet Maranki kozmik beden temizliği hakkında sıklıkla bilgi veriyor. Ahmet Maranki kozmik beden temizliği yapılış şekillerini de katıldığı televizyon programlarında anlatıyor. Detoks yapmak isteyenler Ahmet Maranki kozmik beden temizliğinden faydalanabilir. Kozmik temizlik de bir çeşit detoks olmaktadır. Vücudu arındırır. Temizler.

Kalın bağırsağın peristaltik hareketini sağlayan en etkili meyve ve sebzeler; incir, kara erik, üzüm, ceviz, hurma gibi kuru meyveler, havuç, pancar ve taze lahana ve mevsimlik sebzelerdir. Yenen meyve ve sebzeler kalin bağirsağin içinde şişer, hacim ve kütle kazanır. Bu da peristaltik hareket refleksinin oluşmasını sağlar. Kolit hastası olanların sadece lahana tüketmesi doğru değildir. Gaz hissi oluşturur. Patatesle birlikte kulalnılması önerilir.

Sebze ve meyve dışında kalınbağırsak sindirimine yardımcı olan diğer gıdalar bal, bitkisel kabuklu buğday lapası, bütün diğer meyve ve sebze sularıdır.

Gün boyunca 300-500 gram bu meyve ve sebzelerin suları içilmelidir. Eğer tüketilen sebze ve meyveler şişkinlik yapıyor ve gaz oluşturuyorsa, sadece az haşlama sebze tüketilir. Mevsime uygun olan meyve ve sebzelerden az miktarda alınır.

idalar şayet gaz oluşumuna ve şişkinliğe sebep oluyorsa, taze fasulye, bezelye, soğan, lahana ve pancar gibi gıdalar haşlama ve sıcak, az pişirilmiş olarak yenebilir, çiğ olarak yenmemelidir.

Gaz oluşumunu önlemenin, reflü, ülser ve diğer mide rahatsızlıklarının çözüm yolu ise taze çiğ lahana suyuna patates suyu katarak içmektir. Çok yoğun gaz problemi olanlara lahanayı haşlayarak suyunun tüketilmesi önerilir.

Sabahları içilecek olan sebze ve meyve suyu tarifi

İlk başlangıçta vücudu alıştırmak için 150 gram kırmızı pancar, 150 gram havuç ve 150 gram elma suyu ile yapılır. Mevsimlik sebze ve bitkilerin katılması da önerilir. (Maydanoz, dereotu, ıspanak, tere vs.) Gaz oluşumunu önlemenin, reflü, ülser ve diğer mide rahatsızlıklarının çözüm yolu ise bu karışımın içine taze çiğden 150 gram lahana suyu, 150 gram patatesle birlikte alınır.

İlginizi Çekebilir:  Elma Sirkesi Kötü Nefes Kokusunu Yok Eder

BİRİNCİ DÖNEM DETOKS TARİHİ:

Aydınlık Dönem – 3 Eylül Çarşamba – 10 Eylül Çarşamba (8 Zilkade-15 Zilkade),
Karanlık Dönem – 17 Eylül Çarşamba – 24 Eylül Çarşamba ( 22 Zilkade-29 Zilkade )

İKİNCİ DÖNEM DETOKS TARİHİ:

Aydınlık Dönem – 2 Ekim Perşembe – 9 Ekim Perşembe ( 8 Zilhicce-15 Zilhicce ), Karanlık Dönem – 16 Ekim Perşembe – 23 Ekim Perşembe (22 Zilhicce-29 Zilhicce)

ÜÇÜNCÜ DÖNEM DETOKS TARİHİ:

Aydınlık Dönem – 1 Kasım Cumartesi – 8 Kasım Cumartesi (8 Muharrem-15 Muharrem ),
Karanlık Dönem – 17 Kasım Pazartesi – 24 Kasım Pazartesi (24 Muharrem-30 Muharrem )

DÖRDÜNCÜ DÖNEM DETOKS TARİHİ:

Aydınlık Dönem – 1 Aralık Pazartesi – 8 Aralık Pazartesi (8 Safer-15 Safer ),
Karanlık Dönem – 17 Aralık Çarşamba – 24 Aralık Çarşamba ( 24 Safer-1 Rebiülevvel )


 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -