Ahmet Maranki, prostata ne iyi gelir? Keten tohumu yağına limon sıkılır ve sabah akşam içilir. Sarı kantaron yağı da yine içilebilir. Prostat için yine dağ yoncası kullanılır. Dağ yoncası kurutulur. Toz haline getirilir. Bu dağ yoncası tozu yemeklerde ve çaylarda kullanılır. Prostata iyi gelmektedir.

Ahmet Maranki prostatınız varsa size kabak çekirdeği yağı da önermektedir. Kabak çekirdeği yağı da içilir. Bu yağlar prostat için son derece doğal ve sağlıklı çözümlerdir.

Keten tohumu yağına limon sıkılır ve sabah akşam içilir. Sarı kantaron yağı da yine içilebilir. Prostat için yine dağ yoncası kullanılır. Dağ yoncası kurutulur. Toz haline getirilir. Bu dağ yoncası tozu yemeklerde ve çaylarda kullanılır. Prostata iyi gelmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Depresyon Nedir?

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

  • resül ertuğrul

    ahmet hocamdan kantoron yağı prostata iyi gelir diye bir tv.kanalında dinlemiştimşimdi ben kantoron yağını aldım bunu kaç gün kullanacağım birde şeker hastasıyım diyomikron ve diyoflomin kullanıyorum ikisini birlikte kullanırsam zararı olurmu bilgilendirirseniz memnun olurum .çok teşekkürler kolay gelsin.

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -