papatya kürüMevsime bağlı, bahar aylarında sık görülen alerji sorunu olanlar için mayıs papatyaları gerçek bir mucize. Mevsimsel polen alerjisi için, mayıs ayında yetişen papatyalardan faydalanabilirsiniz. Üstelik papatya kürü sayesinde alerji sorunu yanında, sivilce ve ödem sorunlarınız da çözülecek.

Uzmanlara göre, papatya iltihap giderici bir etkiye sahip. Vücuda giren mikropların gelişimini önlüyor ve ayrıca tedavi edici özelliğe de sahip. Papatya tam bir alerji savar. Papatya kürü ile alerjiyi önleyebilir, ayrıca varsa sivilce ve ödem sorunlarınızı da ortadan kaldırabilirsiniz.

Alerjiye karşı papatya kürü şöyle hazırlanır:

Cezve içinde fokurdamakta olan 1 bardak klorsuz içme suyuna bir tutam papatya atılır ve birkaç dakika demlenmesi beklenir. Kaynatılmamalıdır. Kaynar suda çok fazla bekletilmemelidir Aynı gün içinde tüketilmelidir. Her gün en fazla 2 bardak içmeye çalışın. Fazlası yarar değil, zarar verebilir.

İlginizi Çekebilir:  Kireçlenmeye Ne İyi Gelir?

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

  • Solmaz

    Ben de sık sık alerji oluyorum kadın sitesi, benim alerjim hiç geçmiyor alerji kürüne başladım, sonucu size yazarım.

  • Leyla

    Merhaba kadın sitesi adım elif, alerji kürünü yaptım işime yaradı size çok tesekkür ederim.

  • Nemine

    Ben alerji kürünü yaptım çok da memnun kaldım kadın sitesi çok sağol.

 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -