neyeiyigelir-107Kısa boylu gençler için hayati değere sahip soru, boy nasıl uzar, gençlerin boyu kaç yaşına kadar uzayabilir, kısa boylu olanların boyunun uzamasının çaresi var mı? Boy uzatma teknikleri türlü çeşitli. Sizler için en faydalı, garantili, gerçek boy uzatma kürlerini derledik. Denenmiş ve faydalı olmuş boy uzatma yolları. İbrahim Saraçoğlu‘nun tarifini verdiği, 12 cm boy uzatan kür sayesinde kısa boylu gençlerin boyu uzuyor. Boyum kısa diye üzülmeyin ve boy uzatma kürleri kullanın. Verdiğimiz tarifler İbrahim Saraçoğlu tarafından test edilmiştir ve önerilmektedir.

Boy uzatan besinler

Somon balığı derisiyle birlikte, balık çeşitleri, Havuç, balık, karaciğer, Yumurta Sarısı, Sığır, Kırmızı Et, Süt, Peynir, Elma, Yeşil, Sebze, Patates, Fındık, Sarı Sebzeler, badem, muz, Fıstık, tavuk, fasulye.

Bu kür boy uzatıyor, hem de kesinlikle!

Uzm.Dr. Hayri Gözlükgiller, çocuklarda boy uzatan çok özel kür tarifi. Bu kürün tarifini Uzm.Dr. Hayri Gözlükgiller Zahide ile yetiş hayata isimli programda vermiştir. Çocuğunuzun boyu nasıl uzar? Boy uzatan garantili kür. Bu kür yüzde yüz boy uzatıyor. 8 yaşından sonra çocuklar ergenlik çağına kadar 19 yaşına kadar böyle bir kür ile boyu uzayabilir. Genç kızların ve genç erkeklerin de boyu böylece uzayabilir.

Bir insan hayatı boyunca hangi yaşlarda ve dönemde çok hızlı büyür?

0-1
4-6
8-10
14-16

8-10 cm uzamak için çok ama çok önemli kür.

BOY UZATAN KÜRÜN İÇİNDE NELER VAR?

10 gr ( 8 çay kaşığı ) arı sütü
2 çay kaşığı polen
3 adet badem
3 gr ginseng – uzak doğuda yetişen bir çeşit çiçek özü – aktarda vardır.
5 gr ( 2 çay kaşığı ) havlıcan tozu
3 gr propolis
5 gr ( 2 çay kaşığı )siyah üzüm çekirdeği
5 gr 8 2 çay kaşığı )keçiboynuzu tozu
3 gr poy baharatı
50 gr saf çiçek balı
100 gr keçiboynuzu pekmezi

İlginizi Çekebilir:  Gece Terlemesi, Gece Neden Terleriz?

Bu boy uzatan kür macunu aç karnına 2 tatlı kaşığı yenmelidir. Her gün kesinlikle aç karnına 2 tatlı kaşığı tüketilmelidir.

İbrahim Saraçoğlu 12 cm boy uzatan kür tarifi

– Torik
– Palamut
– Uskumru
– Kefal

İbrahim Saraçoğlu, “yukarıdaki listede yer alan balık türlerinden birisinden haftada en az 3 kez 200-250 gram buğulama veya ızgara olarak tüketmelisiniz.” diyor ve ekliyor; “Torik, palamut, uskumru, kefal balıklarının sırt kısmında bulunan siyah etli kısım boy uzatma için etkili olan kısımdır.”

12 cm boy uzatan kür ne kadar uygulanmalıdır?

Saraçoğlu, boy uzatma kürünün 6 ay ile 2 yıl arasında uygulanması gerektiğini ve 12 ile 22 yaş arasındakiler için etkili olduğunu belirtiyor.


 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -