Elma sirkesi gargarasını kullanmak düzenli olarak kötü nefes kokusu ve ağız kokusu rahatlamaya yardımcı olur. İşte elma sirkesini kullanarak evde yapılmış bir gargara yapma süreci. 1/2 çorba kaşığı elma sirkesi ve 1 çorba kaşığı kabartma tozu ekleyin. Pürüzsüz bir macun oluşturana kadar iyice karıştırın. Diş fırçasını macun içine daldırıp dişlerini de fırçalayın. Süreci düzenli olarak tekrarlayın. Not: Alternatif olarak, karışımı bir fincan suya ilave edip gargara yapmak için kullanın.

Elma Sirkesi Ağız Suyu

Elma sirkesi gargara kullanarak düzenli olarak ağız kokusu ve ağız kokusu rahatlamaya yardımcı olur. İşte elma sirkesini kullanarak evde yapılmış bir gargara yapma süreci.

 1. Bir bardak suya 1/2 çay kaşığı elma sirkesi ekleyin.
 2. İyi karıştırın ve ağzınızı durulamak için kullanın.
 3. Küfukdan kurtulmak için işlemi tekrarlayın.
 4. Elma sirkesi ve balın birleşimi, ağız kokusu, eklem ağrıları, artrit, boğaz ağrısı ve diğer pek çok sağlık sorununu tedavi edebilir.
 • Her bir elma sirkesi ve bal 1 çay kaşığı ılık suya koyun.
 • İyi karıştırın ve tüketin.
 • İşlemi günde 2 defa tekrarlayın (bir kez sabah karnınızda ve gece tekrarlayın).
 • Not: Gebe ve emziren kadınlar bu kokteyli içmeden önce doktorlarıyla görüşmelidir.

Elma Sirkesi, Şeker ve Su

 • Bir bardak suya 2-3 çay kaşığı elma sirkesi ve 3-4 çay kaşığı şeker ekleyin.
 • Şeker çözünene kadar iyice karıştırın.
 • Bir saman kullanarak tüketin.
 • Kötü hava ve diğer sağlık sorunlarını gidermek için işlemi tekrarlayın.
İlginizi Çekebilir:  Ahmet Maranki kozmik beden temizliği tarifleri

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -