incir kabızlıkKansızlık soğuk havalarda kendini daha da hissettiriyor sanki. Kansız insanlar kolay ısınamaz. Çok üşür. Halsiz olur. Sabah uyanmak istemez. Streslidir. Yorgundur. Kansızlık hayatı kalitesiz bir hale sokar. Kansızlığın çözümü Allah tarafından bizlere sunulmuştur. İbrahim Saraçoğlu incir kürüyle kansızlığın çözüldüğünü ifade etmektedir. İncir kansızlığı yok eder. Kansızlık çekenler mutlaka kan yapıcı incir kürünü uygulamalıdır. Yapımı da çok basittir.

Kansızlık sorununuz varsa eğer, öncelikle doktora gidiniz ve kan değerlerinize baktırınız. Doktorunuzun size verdiği ilaçları da ihmal etmeyiniz.

Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya 9 adet kuru inciri ilave ediniz ve yedi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yedi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzünüz. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden 15 dakika önce aç karına içiniz.

21 gün uygulama+7gün ara+21 gün uygulama, toplam 42 günlük uygulama şeklindedir.

Bu formülün anlamı şudur: İki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi 42 gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası varsa, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

İlginizi Çekebilir:  Epilepsi Belirtileri Nelerdir?

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -