dogal sac maskeleriSon bahara girmiş bulunuyoruz ve benim “saçlarım çok dökülüyor”. İnanılmaz bir şekilde ve yoğunlukta neredeyse tutam tutam dökülen saçlarım için acil müdahale şart. Bunun için artık aksatmadan sık sık saçlarıma maske uygulaması yapıyorum. En son şimdi size de verdiğim sevgili Suna Dumankaya‘nın verdiği çok özel saç güçlendiric maskeyi yaptım.

dogal sac maskeleriPeki, saçlarımın daha fazla dökülmemesi için ne yapıyorum?

Çok sevdiğim ve her hafta uyguladığım bu saç maskesi sizin de saçlarınıza iyi gelebilir. Buğdayın yemyeşil olduğu dönemde, buğday çimini robottan geçiriyorum. İçine saf zeytinyağ döküyorum ve bu karışımı saçlarıma komple sürüyorum. Saç diplerime maske ile masaj yapıyorum. Bu kürün ardından ertesi gün, 20 gram çörek otunu öğütüp toz yapıyorum, 20 gram susam yağı ve 10 defne yağı ile karıştırıp saçıma sürüp, bir havluyla sararak iki saat bekletiyorum. Faydalı. Üstelik de tamamen doğal.

İlginizi Çekebilir:  Ahmet Maranki prostat kürü

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -