saç bakım maskesiSaçımı çok seviyorum ve saçlarıma değer veriyorum. Dolayısıyla her hafta en az 1 kere saçlarımı şımartıyorum. Değişik ve faydalı pek çok saç bakım yağı mevcut. Ben de elimde bulunan ne varsa mutlaka saçlarıma sürüyorum. Saçlarımın daha hızlı uzamasının yanında, parlak ve sağlıklı olması da cabası. İşte çok sevdiğim bir saç bakım yöntemi.

saç bakım maskesiSaçların kirli ya da temiz olması fark etmiyor. Bu saç bakım maskesi haftada 1 kere uygulanabiliyor. Önemli olan, saçlarımıza düzenli olarak bu maske ve benzer saç bakım maskelerini uygulamamız. Birer tatlı kaşığı ölçeğinde saf zeytinyağı, elma sirkesi, deniz tuzu, kuru maya ve biberiye yağı iyice karıştırılıyor. Elde ettiğim karışımı tıpkı saçlarımı boyarcasına saçlarıma sürüyorum ve boneyle başımı kapatıyorum. 3 saat bekliyorum ve her zamanki gibi saçlarımı yıkıyorum.

İlginizi Çekebilir:  Kansızlığı geçiren, kan yapan yiyecekler

 
 
 

Ne Düşünüyorsunuz? Bize Yazın

 
 

Yorum Yazın

Mecburi

required


 
 
 
Önerilen Makaleler: Bakımlı Kadın Nasıl Olur? - Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? - Boy Uzatma Kürü - Margarinli Poğaça Tarifi - İğne Oyası Öğrenme Teknikleri - Yüzdeki Çiller Nasıl Gider? - Soğan Kürü İle Zayıflama - Papatya Yağı - Pirinç Suyu Maskesi - Chopard Wish Parfüm - Kuran-ı Kerim'de Geçen Kız İsimleri ve Anlamları - Dukan Diyeti Yorumlar - Ay Burcu - Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? - Saç Neden Uzamaz? - Pirinç Suyu - Domates Maskesi - Fıstık Ezmesi Nasıl Yapılır? - Egzama Kesin Çözüm - Tarçın Saç Rengi - Yüze Limon Sürmek - Simit Yapımı - Pırasa Çorbası Nasıl Yapılır? - Dukan Diyeti Atak Evresi - Adet Söktürücü Soğan Suyu - Boyun Fıtığı Nedir? -